ZJISTILI JSTE, ŽE VÁŠ PES NEBO KOČKA NENÍ VE SVÉ KŮŽI?

Začíná se drbat? Objevují se místa na těle bez srsti? Sledujete zčervenání, zvýšené šupinatění, puchýřky, tvorbu krust nebo změny pigmentace kůže? Tyto kožní problémy mají celou řadu příčin a původců a pomoci Vám může přípravek EcoSpot.

JAK TEDY POSTUPOVAT?

1) Postižené místo oholit či ostříhat – na takto připravené místo se mnohem lépe aplikuje EcoSpot či jiný přípravek naordinovaný Vaším veterinárním lékařem.
2) Oholené místo vydezinfikujte – nejlépe naředěným roztokem Betadiny. Cílem tohoto kroku je zbavit postiženou kůži tzv. nekrotické tkáně – tedy tkáně, která není zdravá a naopak zpomaluje hojení a hlavně i průnik přípravku EcoSpot. Nejčastěji se jedná o strupy, které pokrývají povrch kožních změn.
3) Na takto očištěné místo aplikujte postřik EcoSpotu a to nejméně 4-5 denně po dobu 10-15 dnů.

EcoSpot je 100% přírodní přípravek – tedy zcela bezpečný pro Vašeho psa nebo kočku. Ecospot vysušuje postiženou oblast, urychluje hojení, snižuje svědění, zabraňuje množení bakterií a kvasinek. Pokud Váš pes nebo kočka si bude ošetřené místa olizovat – nebojte se, přípravek je i v tomto případě zcela bezpečný!
Čím dříve začnete s léčbou kožních problémů pomocí přípravků EcoSpot – tím lépe! Předejdete následným komplikacím a případnému použití celkové léčby pomocí antibiotik či kortikosteroidů.