Reference

ECOEARS

"Jsme chovatelé plemene bassethound a problém s ušima máme u jednoho psa. Na začátku minulého léta se u našeho 7mi letého psa projevil zánět zvukovodu provázený zapáchajícím výtokem z ucha. Nejdřív jsme jeli na veterinu, kde nasadili antibiotika, výplachy ucha. Bohužel vždy se zlepšilo maximálně na 10 dní, pak se situace opakovala. Další návštěva veteriny,další přípravky. Nechali jsme poslat stěr z ucha do Německa na stanovení diagnózy a doporučení léků, která zaberou. Na většinu antibiotik byla bakterie rezistentní,tak pak namíchali léky, které by měly zabrat. Pomohly asi na 14 dní a opět jsme byli na veterině. Veterinář už sám nevěděl,co se psem a řekl,že může dávat kortikoidy a další léky dál,možná někdy zánět ustoupí, nicméně s velkou pravděpodobností pes ohluchne, ať raději vyzkoušíme něco alternativního. Vyzkoušeli jsme tedy léčbu homeopatiky, přípravky podle TCM, vždy byl chvilku klid a pak zase znova. Nakonec jsme zase s pokorou skončili na klasické veterině a kolečko se opakovalo. Pes už začal být nerudný, boltec měl nateklý, červený, už dopředu před aplikací léků plakal.
Náhodou jsem narazila na ve FB skupině špringlšpanělů na lék EcoEars, který „prý“ pomáhá i na chronické záněty. Přes počáteční nedůvěru jsem ho zakoupila a dopředu se bála pláče našeho Darwina. Vůbec jsem si nedovedla představit, jak ho udržíme při výplachu minutu na boku a prošplouchávat ucho, a ono nic. Ani nepípl. Aplikovali jsme 2×20 dní. Ucho bylo každý den lepší a lepší. Přestalo smrdět, přestalo z něj něco nepěkného vytékat. Pes jakoby dostal novou energii života do žil, začal být veselý, radostný. Dokonce se mu i spravily oči, které taky občas trpí na záněty. Potom jsme aplikovali 2x týdně a postupně snižujeme. Teď kapeme 2xměsíčně a ucho je zdravé. I náš veterinář byl z léčby nadšený, nikdo nevěřil, že něco takového existuje. Moc děkujeme, že něco takového na trhu existuje."

 - Kateřina Maňák Svobodová

 

"Moje ušatá špringršpanělka měla jedno ouško často hodně špinavé. Vyzkoušela jsem více různých ušních čističů a kapek,… dnes ale s jistotou mohu říct, že žádný z nich nevyčistil ouška jako EcoEars. Ucho je teď krásně čisté a voňavé po bylinkách. Mohu opravdu jen a jen doporučit."

- Lenka Suchá

 

"Můj starší, šestiletý pes Ben (ASS) má totiž uši velice citlivé a je třeba zvukovody prohlížet a kontrolovat, aby nedostal zánět. Četla jsem na Eco Ears velice příznivé reference a tak jsem byla velice zvědavá, zda chvála tam uváděná nebyla přehnaná. S velkou radostí jsem mohla po vyzkoušení konstatovat, že nebyla!! Po třech dnech, kdy jsem zarudlé a již nepříjemně citlivé uši ošetřovala dle návodu – nakapat, zvukovod promasírovat – je boltec a zvukovod bez zarudnutí, růžový a pes viditelně nepociťuje žádné potíže (netřepe hlavou, neškrábe se).  Takže jsem velice spokojena, protože problémy s ušima jsou zvláště u těchto psů (špringři) velice časté a velmi nepříjemné.U mladšího, ročního psa přípravek používám jako prevenci a rovněž jsem s účinkem spokojena. Na základě této osobní zkušenosti mohu Eco Ears Dog Cleaner majitelům psů jen doporučit."

                                                                                               - Olga Suchomelová

 

"Obvykle recenzi na produkt nepíši, ale na doporučení kamarádky od špringů jsem zakoupila přípravek EcoEars, protože moje fenka  Nika měla 2 roky potíže s ušima. Nesčetněkrát jsme byli u veterináře – s opakujícím se scénářem – výplach, antibiotika, steroidy. K přípravku EcoEars jsem byla zpočátku skeptická, ale říkala jsem si, že není co ztratit.  EcoEars  jsme tedy aplikovali , sice se to Nice trochu zpočátku nelíbilo, ale po několika aplikacích už byla v klidu. Uši se zklidnily již   4.den, ale dle návodu jsme pokračovali 15 dní. Uši jsou již více než 2 měsíce v pohodě. Nyní proplachujeme jen preventivně jednou za 14 dní."

                                                                                               - Denisa Horová

 

"We are 3 days into using this product and I can happily say it’s working all ready! Our black lab has had endless trips to the vet regarding ear infections we decided to give this a try and I’m glad I did. The ear redness has calmed down so much and he is not shaking or scratching. I will continue for the 10 days and never ever be without this product, thank you eco ears from saving us from another costly vet appointment!"

                                                                                                - Verner Versnel

 

"Mám stafordšírského bulteriéra 4 roky. V zimě se u něj projevil zánět zvukovodu, velmi silný, z ucha byly slyšet až takové čvachtavé zvuky, pes si ucho dral až do krve, neustále třepal hlavou a byl velmi nešťastný. U naší veterinářky byly nasazeny antibiotika. Stav se zlepšil, ale ne na dlouho a opět se pro…jevilo zhoršení. Byl proveden stěr z ucha a poslán do laboratoře s tím, že se prokázal výskyt Staphylococcus pseudointermedius. Opět nasazeny antibiotika a nějaké oční kapky (kortiko-steroidy), které jsem měla kapat do uší. Opět lehké zlepšení, po kterém následovalo zhoršení, ale výskyt problémů u obou uší. Opět nasazeny oční kapky. Psovi otekly obě uši a závěr naší veterinářky, že pes má geneticky zúžený zvukovod, polypy, zvukovod mu zarůstá, na zmíněné oční kapky se projevila alergická reakce (právě v podobě otoku obou ušních boltců), měla jsem počítat v horizontu půl roku až roku s plastickou operací, kdy mu bude odstraněna část zvukovodu. S operací a stavem v jakém byl sem se nechtěla smířit – na víc červené, rozpraskané, svědivé a do krve rozedrané uši dělaly zle ne jen psu. Vyzkoušela jsem EcoEars, kdy jsem postupně dle návodu kapala do obou uší. Na čtvrteční kontrole u naší MVDr. – paní doktorka byla nadšená, sdělila nám, že pokud uši budou v takovém stavu, ke kterém jsou nyní nebude operace nutná."

                                                                                     - Marie Anna Nováčková

 

"Moje zkušenost s přípravkem EcoEars. Prvně jsem se seznámila s přípravkem na uši během výcvikového víkendu  KCHLS. Tehdy jsem si říkala, že to vypadá dobře, ale problém nebyl, tudíž jsem si přípravek nekoupila. Avšak během 14 dní jsem zjistila opravdu ošklivý zánět z uši u mojí Kamilky.Ihned jsem EcoEars objednala s tím, že vyzkoušíme. Používala jsem dvakrát denně a musím říct, že jsem byla opravdu mile překvapená. Během dvou dnů bylo vidět rapidní zlepšení stavu a přestalo i na dotek ucho Kamilku bolet. Důležitou podmínkou je opravdu vydržet aplikovat důkladně 10 dnů…mě se stalo, že po 5 dnech aplikace jsem přípravek věnovala kamarádce, která si stěžovala u svého pejska na problém s ušima Já léčbu přerušila a bohužel se nám zánět vrátil. Ale kamarádka aplikovala poctivě 10 dnů a uši jsou jak z „alabastru“. A já jsem začala znovu…ale tentokrát již opravdu dvakrát denně a minimálně 10 dnů. Opravdu nepřestávat s aplikací i když ouška vypadají brzy jakože v pořádku. Přípravek mohu jen a jen doporučit."

- Marcela Podrazilová

 

"Chelsea a Enzo milují vodu a to znamená opravdu poctivě vysušovat a čistit ouška. Přesto byla Chelsea dost cítit a proto jsme využili nabídky od Vet Organics. Musím konstatovat, že už po prvním vyčištění ouška nesmrdí. I když jsme před tím používali na čištění přípravek z lékárny k tomu určený, stále to nebylo ono. EcoEars je super!"

- Vladimír Krejčí

 

"Anděl dostal ke svým prvním narozeninám zdravá ouška :-). Po třech antibiotikách máme konečně něco, co funguje napořád. Děkujeme."

- Romana Burýšková

 

"13letá fenka anglického špringra, myslím že byla jedním z prvních pacientů, kteří vyzkoušeli přípravky Vet Organics na vlastní uši. Rok jí trápily opakující se bakteriální a kvasinkové infekce v uších. Vyzkoušeli jsme několik atb. přípravků, ale bohužel se zánět v krátké době vrátil. Po cca 14 denní aplikaci přípravku Eco Ears má konečně uši zdravé a bez recidiv a to již třičtvrtě roku. Nyní používáme přípravek pouze preventivně, asi tak 1x za měsíc nejen u této fenky, ale celé naší smečky. Funguje perfektně!"

- Pavla Sojková

 

"Vlastním chovatelskou stanici shih-tzu – aktuálně naše smečka čítá 7 jedinců, z nichž nejstarší téměř 13ti letý pes měl chronické problémy s kvasinkami, léčen byl různě od přírodních preparátů po ATB, kvasinky se ale často vraceli a léčba vždy trvala několik týdnů. Po prvním vyzkoušení přípravku EcoEars- se uši zázračně zlepšili, zmizelo zarudnutí, svědění a hlavně nadměrný žlutavý výtok, zhruba za 2dny vypadali ouška zcela ok, přesto jsme léčbu ponechali doporučených 10dní- již více než měsíc jsou uši zcela zdravé. Jakmile vidím, že se někdo ze smečky začne drbat u uší- kápnu preventivně hned ecoears a druhý den je po problémech. Z přípravku jsem zcela nadšená!"

- Petra Sumeráková

 

"Vřele doporučuji! Funguje neuvěřitelně. Důkazem jsou zdravé uši naší bloodhoundí smečky."

- Martina Hegr Klivarová      

 

"Mohu přidat kladnou zkušenost s EcoEars. V podstatě jsem nikdy svým psům uši nečistila, a i když se koupou velmi často, tak nikdy neměli problémy s ušima. Ale teď, když už je Robčovi 11,5, se začalo vytvářet větší množství ušního mazu, neměl problémy, netřepal hlavou, nedrbal si uši ….ale mně to moc nevonělo. Tak jsem zakoupila, párkrát použila a je to v pořádku, nevím, jestli zvýšená tvorba ušního mazu souvisí s věkem, ale vzpomínám si, že u Péťi II. to také tak bylo."

- Marcela Brotánková

"ECO EARS DOG EAR CLEANER tento produkt nám velmi pomohl a vyřešil opakované záněty uší které se vraceli každé dva měsíce. Takže za nás a naší fenku vřele doporučuji!!!"

- Jitka  Tomandlová

"Velmi děkuji za doporučení přípravku EcoSpot na ošetření kůže. Našemu Coriovi, (Anglický špringršpaněl) jsem ihned po zjištění začínajícího hotspotu  začala aplikovat několikrát za den přípravek EcoSpot a opravdu během 3 dní postižené místo získalo opět zdravý vzhled. Také jsem přípravek použila v případě poraněného místa na prstu přední tlapky, kdy prst byl červený, oteklý a na pohmat teplý.  Na prst jsem opět několikrát za den aplikovala EcoSpot. Tlapka byla cca po 6 dnech úplně v pořádku. Opravdu jsem byla velmi mile překvapená a doporučuji přípravek pro tzv. první volbu a jistě jako doplněk případné léčby."

- Jana Švehlová

 

"Po návratu z dovolené jsem zjistila, že naše 2 morčata mají na zádech a u uší vypadanou srst, tudíž jsme jeli k veterináři.  Byla diagnostikovaná plíseň, dostali jsme pro ně protiplísňovou mastičku a vitamíny s tím, že je tato plíseň přenosná.  Od morčat se nám nakazil i bohužel pes. Když se po týdnu stav kůže nelepšil, vyzkoušela jsem na radu známé přípravek Eco Spot. Zhruba za 7-10 dní aplikace přípravku (5x denně na postižená místa) plíseň zmizela. Morčatům i psovi opět začala růst srst. Samotná aplikace je velmi jednoduchá a neměly s ní problém ani morčata, ani pes. Za sebe mohu Eco Spot jen doporučit."

- Nikola Mráčková

 

"V létě našeho pejska postihl hot spot, zřejmě od kousnutí hmyzem a následným rozškrabáním pejskovi začala kůže na zádech ošklivě mokvat. Mastička od veterináře moc nepomohla a tak jsem zkusila přípravek EcoSpot. Zhruba do osmi dnů od začátku terapie došlo k úplnému vyhojení kožní změny a rychle začala na postiženém místě začala růst srst. A co je pro nás důležité, že se léčba ECO SPOTEM obešla bez nutnosti nasadit vnitřní antibiotickou léčbu. Děkujeme."

- Marcela Kopecká

 

"My girl Roxy had a bad recurring ear infection, steroids and antibiotics would work, but it kept coming back once she had finished treatment. I’m so glad I found Ecoears, I feel much better only treating her with a natural remedy and it actually works! Very happy with the results and would recommend to anyone. Just wish it was actually sold in Australia so it didn’t take so long to arrive here. Now waiting to try Ecospot to clear the rest her up."

- Monica Baker

 

"Můj mladší, roční ASS Pegas měl dlouhodobě podrážděnou kůži na břiše, zhruba v místě, kde je záhyb kůže, jak navazuje stehno. Po opakované aplikaci přípravku Eco Spot několikrát denně je již po týdnu kůže klidná, normálního zbarvení. Jsem s účinkem spokojena a na základě dobré zkušenosti mohu doporučit."

- Olga Suchomelová