ECOSPOT HOT SPOT SPRAY

Definitivní řešení hot spotů u psů a koček.

785 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 02
ECOSPOT HOT SPOT SPRAY

Detailní popis produktu

Trpí něčím z níže uvedeného Váš pes či kočka?

Zčervenání, svědění, puchýřky, kopřivka, šupiny, oděrky, ztráta srsti, bolest, otok?

Bezpečné, účinné, přírodní.

Vyzkoušené, fungující, lehce aplikovatelné.

Použití: U většiny typů kožních problémů – bakteriální a parazitární infekce, kvasinky, mykózy, alergie.  Nepříjemné a bolestivé příznaky kožních problémů ustupují velmi rychle, pokud se aplikuje dle přiloženého návodu!

Efektivně léčí poškozenou kůži a urychluje zarůstání srstí (při zánětlivých a alergických ztrátách srsti).

Přípravek EcoSpot je zaregistrován na ÚSKVBL – číslo schválení : 066-16/C.

Přípravek doporučuje Váš veterinář.

Při objednávce nad 1600 Kč doprava zdarma.

 

Ke stažení

EcoSpot příbalový leták [pdf]
EU certifikace

 

 

 

 

 
 

Reference

 

V létě našeho pejska postihl hot spot, zřejmě od kousnutí hmyzem a následným rozškrabáním pejskovi začala kůže na zádech ošklivě mokvat. Mastička od veterináře moc nepomohla a tak jsem zkusila přípravek EcoSpot. Zhruba do osmi dnů od začátku terapie došlo k úplnému vyhojení kožní změny a rychle začala na postiženém místě začala růst srst. A co je pro nás důležité, že se léčba ECO SPOTEM obešla bez nutnosti nasadit vnitřní antibiotickou léčbu. Děkujeme.

Marcela Kopecká

 

Můj mladší, roční ASS Pegas měl dlouhodobě podrážděnou kůži na břiše, zhruba v místě, kde je záhyb kůže, jak navazuje stehno. Po opakované aplikaci přípravku Eco Spot několikrát denně je již po týdnu kůže klidná, normálního zbarvení. Jsem s účinkem spokojena a na základě dobré zkušenosti mohu doporučit.

Olga Suchomelová

 

Velmi děkuji za doporučení přípravku EcoSpot na ošetření kůže. Našemu Coriovi, (Anglický špringršpaněl) jsem ihned po zjištění začínajícího hotspotu  začala aplikovat několikrát za den přípravek EcoSpot a opravdu během 3 dní postižené místo získalo opět zdravý vzhled. Také jsem přípravek použila v případě poraněného místa na prstu přední tlapky, kdy prst byl červený, oteklý a na pohmat teplý.  Na prst jsem opět několikrát za den aplikovala EcoSpot. Tlapka byla cca po 6 dnech úplně v pořádku. Opravdu jsem byla velmi mile překvapená a doporučuji přípravek pro tzv. první volbu a jistě jako doplněk případné léčby.

Jana Švehlová

 

Zobrazit všechny reference