ECOEARS DOG EAR CLEANER

Definitivní řešení problémů uší u psů.

789 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 01
ECOEARS DOG EAR CLEANER

Detailní popis produktu

Trpí něčím z níže uvedeného Váš pejsek?

Zčervenání, svědění, třepání hlavou, zápach, výtoky, bolest, otok?

Bezpečné, účinné, přírodní.

Vyzkoušené, fungující, lehce aplikovatelné.

Laboratorně prokázána účinnost proti: Mallassezia pachydermatis, Staphylococcus pseudointermedius, Bacillus cereus, Pseudomonas aeruginosa.

Použití: U většiny typů ušních problémů – bakteriální a parazitární infekce, kvasinky a mykózy. (Přípravek není určen k řešení cizích těles ve zvukovodu). Nepříjemné a bolestivé příznaky ušních problémů ustupují velmi rychle, pokud se aplikuje dle přiloženého návodu!

93,7% úspěšnost – potvrzeno pozitivní zpětnou vazbou od majitelů a veterinářů.

Přípravek EcoEars je zaregistrován na ÚSKVBL – číslo schválení : 065-16/C.

Přípravek doporučuje Váš veterinář.

Při objednávce nad 1600 Kč doprava zdarma.

 

Ke stažení

EcoEars příbalový leták [pdf]
EU certifikace

 

 

 
 
 
Reference

 

13letá fenka anglického špringra, myslím že byla jedním z prvních pacientů, kteří vyzkoušeli přípravky Vet Organics na vlastní uši. Rok jí trápily opakující se bakteriální a kvasinkové infekce v uších. Vyzkoušeli jsme několik atb. přípravků, ale bohužel se zánět v krátké době vrátil. Po cca 14 denní aplikaci přípravku Eco Ears má konečně uši zdravé a bez recidiv a to již třičtvrtě roku. Nyní používáme přípravek pouze preventivně, asi tak 1x za měsíc nejen u této fenky, ale celé naší smečky. Funguje perfektně!

Pavla Sojková

 

Moje zkušenost s přípravkem EcoEars. Prvně jsem se seznámila s přípravkem na uši během výcvikového víkendu KCHLS. Tehdy jsem si říkala, že to vypadá dobře, ale problém nebyl, tudíž jsem si přípravek nekoupila. Avšak během 14 dní jsem zjistila opravdu ošklivý zánět z uši u mojí Kamilky. Ihned jsem EcoEars objednala s tím, že vyzkoušíme. Používala jsem dvakrát denně a musím říct, že jsem byla opravdu mile překvapená. Během dvou dnů bylo vidět rapidní zlepšení stavu a přestalo i na dotek ucho Kamilku bolet. Důležitou podmínkou je opravdu vydržet aplikovat důkladně 10 dnů…mě se stalo, že po 5 dnech aplikace jsem přípravek věnovala kamarádce, která si stěžovala u svého pejska na problém s ušima Já léčbu přerušila a bohužel se nám zánět vrátil. Ale kamarádka aplikovala poctivě 10 dnů a uši jsou jak z „alabastru“. A já jsem začala znovu…ale tentokrát již opravdu dvakrát denně a minimálně 10 dnů. Opravdu nepřestávat s aplikací i když ouška vypadají brzy jakože v pořádku. Přípravek mohu jen a jen doporučit.

Marcela Podrazilová

 

Chelsea a Enzo milují vodu a to znamená opravdu poctivě vysušovat a čistit ouška. Přesto byla Chelsea dost cítit a proto jsme využili nabídky od Vet Organics. Musím konstatovat, že už po prvním vyčištění ouška nesmrdí. I když jsme před tím používali na čištění přípravek z lékárny k tomu určený, stále to nebylo ono. EcoEars je super!

Vladimír Krejčí

 

Zobrazit všechny reference