DŮLEŽITÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU ECOEARS

EcoEars obsahuje vysoce účinné přírodní ingredience v unikátní kombinaci.  EcoEars je naprosto bezpečný a efektivní přípravek pro LÉČBU zánětu, ale i PREVENCI ušních infekcí u Vašeho psa, pokud je správně aplikován. Při použití přípravku EcoEars mějte prosím na  paměti následující:

  • Přípravek EcoEars používejte na léčbu či prevenci ušních zánětů u Vašeho psa, ale nekombinujte s jinými přípravky!
  • Nepoužívejte EcoEars v případě podezření na porušení ušního bubínku a případného poškození středního ucha!
  • Pokud máte podezření na přítomnost cizího tělesa v zevním zvukovodu – kontaktujte ihned svého veterinárního lékaře, po vyšetření a jeho odstranění můžete EcoEars používat!
  • Přípravek EcoEars je určen pro uši Vašeho psa, nepoužívejte jej na vnější kožní problémy (jako třeba HotSpot – EcoSpot) nebo na hubení blech či klíšťat

 

Návod k použití:

Použití přípravku EcoEars je velice jednoduché. Protřepejte lahvičku a položte Vašeho pejska na bok. Tato poloha velmi usnadní správné ošetření ucha. Naplňte zvukovod přípravkem EcoEars, tak  abyste viděli tzv „jezírko“. Jemně masírujte zvukovod psa po dobu 90 sekund. Zbytek tekutiny setřete suchou papírovou utěrkou a nechte psa, aby si pořádně zatřepal hlavou. Takto pokračujte i u druhého ucha.

Doba ošetření je v případě ušních infekcí minimálně 10 dní – ideálně do doby odeznění všech příznaků, které můžete pozorovat – třepání hlavou, škábání, začervenání, otok, zápach atd. V případě prevence je frekvence ošetření zcela individuální v závislosti na plemeni, sezóně a přidružených zdravotních komplikacích či medikaci Vašeho psa.

Příbalový leták ECO EARS PRO PSY